گلچین شادترین آهنگ های سال ۸۷

قبل از شروع سال جدید تصمیم گرفتم تا یه آهنگ به صورت میکس شده از بهترین آهنگ های سال ۸۷ در سه قسمت شاد٬ غمگین و ترنس آماده کنم. شروع کار رو با گلچین کردن آهنگ های شاد شروع کردم ولی به خاطر سفر نوروز و یه سری گرفتاری های متعاقب اون و شلوغی ایام عید این کار رو که دوست داشتم حداکثر تا بعد از تعطیلات آماده کنم تا حالا به تاخیر افتاد٬ ولی باز هم با تمام مشکلات آماده شد!

همون طور که گفتم این قطعه که خودم میکس کردم  به صورت گلچینی از بهترین کارهای شاد در سال ۸۷ آماده شده که شامل ۱۷ آهنگ منتخب از خواننده های مختلف داخلی و لس آنجلسی هست. بعضی از آهنگای انتخاب شده در واقع فقط بخشی از شادترین قسمت ملودی بودن ولی بعضی دیگه هم ملودی و هم با صدای خوانننده هستن.

اکیدا توصیه می کنم این کار رو که با سه کیفیت و با حجم های مختلف آماده شده رو دانلود کنید چون مطمئنم که اکثر بازدید کننده های محترم بعضی از قطعات انتخاب شده که در سال گذشته منتشر شدن رو اصلا نشنیدن و شنیدنش مسلما خالی از لطف نیست. ضمنا در این کار از قطعات خوانندگانی همچون رامین بی باک٬ سام اسدی٬ دی جی مانی٬ حامد هاکان٬ سعید اظهری٬ سروش٬ سعید آسایش٬ ساسی مانکن٬ حسین مخته٬ کاوه دانش٬ شهرام صولتی٬ پویا٬ یاشار و شهاب بخارایی استفاده شده.

راستی اگه بعد از گوش کردن کار٬ از قسمتی از کار خوشتون اومد و خواستید ورژن اصلی آهنگ رو هم داشته باشید٬ توی نظرات متن شعری رو که خونده می شه و یا بازه زمانی آهنگ رو بگید تا اصل آهنگ رو برای دانلود براتون بذارم. نکته پایانی اینکه اگه ببینم در حد قابل قبولی از این کار استقبال شد٬ سعی می کنم هر چه زودتر میکس آهنگ های غمگین و ترنس سال ۸۷ رو هم آماده کنم.

دانلود گلچین آهنگ های سال ۸۷ با کیفیت MP3 128

دانلود گلچین آهنگ های سال ۸۷ با کیفیت OGG 64

دانلود گلچین آهنگ های سال ۸۷ با کیفیت WMA 32

نوشته شده توسط وحید در سه شنبه یکم اردیبهشت ۱۳۸۸ ساعت 12:41 | لینک ثابت |