ترانه عشق من با صدای شاهین فیروزی (ورژن گیتار-درخواستی)

shahin firoozi

بعد از کلی مکافات که هر از چند مدت یکبار واسم درست میشه٬ تونستم دوباره آپ کنم (در مورد دردسرهایی که برام پیش میاد به صورت مفصل توی یه پست سر موقعش دردل می کنم باهاتون)

اما چیزی که باعث شد تا دوباره آپ کنم٬ درخواست یکی از بازدیدکننده های محترم وبلاگ بود که آهنگ بسیار زیبای عشق من با صدای شاهین فیروزی رو درخواست کرده بودن. ضمن اینکه این آهنگ رو برای دانلود با لینک مستقیم می ذارم٬ یه توضیحات مختصری رو هم خدمت بازدید کننده های عزیز ارایه می دم٬ اما اول متن کامنت درخواست این آهنگ:

"اق وحید اگه واقا ادعا میکنی سایتت چیزایی داره که هیچ جا پیدا نمیشه پس آهنگ عشق من با صدای شاهین فیروزی رو برای دانلود قرار بده تا ببینم چندمرده حلاجی؟ای ول " >>کامنت از عرفان استیو

در مورد کامنت ایشون چند نکته رو یادآور می شم:

۱- من هیچ وقت ادعا نکردم که هر چیزی رو که بازدید کننده های محترم بخوان٬ حتما براشون فراهم می کنم.

۲- باز هم من ادعا نکردم که هر چیزی که توی هیچ جایی توی نت پیدا نمیشه من حتما می تونم بذارم. به هر حال من هم باید از یه جایی این چیزایی که درخواست میشه رو پیدا کنم دیگه.

۳- اگه من عنوان وبلاگ رو گذاشتم "چیزایی که هیچ جا پیدا نمیشه" برای این بوده که اغلب چیزایی که تا حالا آپ کردم٬ معمولا توی اینترنت به راحتی پیدا نمیشده (نه اینکه اصلا پیدا نشه) یا مثلا لینک مستقیم نداشته. البته بعضی از مطالبی که من برای اولین بار گذاشتم٬ بعدها عزیزان دیگه ای حتی بدون ذکر منبع توی وبلاگ یا وبسایتشون قرار دادن (مثل آهنگ پرنده مانی رهنما یا موزیک ویدیو مجید خراطها)

۴- من تا جایی که بتونم به درخواست های معقول بازدیدکننده های عزیز احترام می ذارم و اگه ازم چیزی بخوان در حد توانم براشون آماده می کنم.

و اما این آهنگ که دوست عزیزمون درخواستش رو داده بودن٬ با صدای شاهین فیروزی خونده شد که البته بعدا توسط سروش ملک پور و پویان بازخوانی مجدد شد که من هر دو آهنگ رو به همراه چند تا عکس برای دانلود قرار می دم: (ان شاء الله که اگه کسی هم می خواد با نیت خیر از این ها استفاده کنه٬ منبعش رو ذکر کنه)

shahin firoozi

دانلود آهنگ عشق من با صدای شاهین فیروزی

 

و اما همون آهنگ با صدای سروش ملک پور و پویان

سروش ملک پور

دانلود آهنگ عشق من با صدای سروش ملک پور و پویان

نوشته شده توسط وحید در چهارشنبه نوزدهم اسفند ۱۳۸۸ ساعت 0:56 | لینک ثابت |